Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vitajte na stránkach nášho e-shopu

Kozmeceutiká Larens je značka exkluzívnej kolagénovej kozmetiky pre ženy, deti aj mužov, ktorá je zameraná na špeciálnu starostlivosť o tvár, dekolt, telo, vlasy, nechty a ruky.

 

Ide o kozmetiku, ktorá má liečivé účinky na pleť.

 

Ako je to vôbec možné?

 

Tieto kozmeceutiká obsahujú bioaktívne látky, ktoré sú schopné preniknúť do hĺbky našej kože a tam liečiť a naprávať kožné nedostatky.

Neobsahujú chemické zložky a ťažké kovy.

 

Prečo Kozmeceutiká Larens?

Pretože obsahujú jedinečnú kombináciu čistého BIO KOLAGÉNU, BIO PEPTIDOV A NANO VODY.

 

BIO PEPTIDY sú nosiče aktívnych látok, ktoré prepravia účinnú látku hlboko do kože a tam liečia a naprávajú kožné nedostatky ako sú napr. pigmentové škvrny, akné, vrásky, zápal.

 

RYBÍ KOLAGÉN je podľa mnohích pravdepodobne jeden z najvätších objavov svetovej kozmetológie a biotechnológie bielkovín. Základnou surovinou naších produktov je rybia koža. Získava sa extrakciou kolagénu za studena patentovanou technológiou. Všetky látky ostávajú v bioaktívnej forme. Rybí kolagén ma silný regeneračný účinnok.


Je získavaný z :

TOLSTOLOBIK - sladkovodná ryba, živý sa riasami, z ekologických fariem.

AMUR - sladkovodná ryba, živý sa planktónom, z ekologických fariem.

LOSOS ATLANTICKÝ - v najvyššej kavalite, z voľného mora.

 

NUTRIVI VODA - nosič aktívnych zložiek do zamše. Ľahšie preniká cez steny buniek, čím dochádza k maximálne hydratácií. 

 

Okrem účinkov proti starnutiu sú kozmeceutiká Larens odpoveďou na potreby problematickej pleti so sklonom k alergiám, pleti, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou, psoriázou, ako aj pleti poškodenej v dôsledku nepriaznivého vplyvu vonkajšieho prostredia.

Copyright 2016 - 2024 © LARENS KOZMECEUTIKÁ